Bir Murat ÇELİK Kuruluşudur... Başarmak Karar Vermektir.
Adır Köyü
ANASAYFA NOSTALJİ FOTO VİDEO SPOR BASINDA ADIR İLETİŞİM VE ÖNERİ SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Online
Bugün Tekil156 
Bugün Çoğul542 
Toplam Tekil 2250519 
Toplam Çoğul5024588 
Ip 3.235.228.219

VAN HAVA DURUMU

VAN
Köyümüz Okulu Malzemeleri Teslim Edildi...

Köyümüz Okulu Malzemeleri Teslim Edildi...

Tarih 11.Mayıs.2017, 08:10 Editör harunebiri

Köy okulumuz için yaptığımız haber sonrasında malzemeler temin edilerek okul yönetimine teslim edildi...

   Yaklaşık olarak 2 hafta önce Ana Sınıfı için ihtiyaçları konusunda Okul Müdürü Fatma hanım ın ilgisi ve bizlere iletmesi sonucu bir haber yapmıştık. Biz haber sonrası çeşitli görüşmeler yaparken iyileşecek hastanın ayağına doktor gelirmiş misali Köylümüz İl Milli Eğitim Şube Müdürü (Destek Hizmetleri Birimi) Şahin Uçkan tevazu göstererek bazı malzemeleri kendisinin karşılamak istediğini bildirdi. Bizde büyük bir memnuniyet ile kabul ettik. Biz gündelik koşuşturmaların peşinden koştururken sağ olsun kendisi üşenmeden köye kadar da giderek eksiklikleri yerinde de görmüş ve ayrıca Adır Köyü İlk Okulu için de bir ihtiyaç listesi oluşturmuş. Ve nihayetinde 10.05.2017 tarihinde kendisi ile beraber Köy Muhtarımız Mehmet Uçkan ve Köy Okulu Müdüresi Fatma Hanım nezaretinde malzemeleri okula teslim ettik.

  Köy okulumuzun donatımı malumunuz en az 30 yıldır kullanılan sıra ve masalar mevcuttu, onlar komple değişti. Müdür odası için büro malzemeleri temin edildi. çocukların dolap ve askılıkları değişti. Okul için yeni bilgisayarlar temin edildi. Ana Sınıfı için yekpare halı alındı. Çocukların oturacakları sandalye ve masalar yenilendi. Elektrikli süpürge temin edildi. Duvar panoları komple yenilendi. Hikaye kitapları kısmen temin edildi (Ayrıca desteğinizi bekliyoruz.) Ana sınıfı için yeni oyuncaklar alındı. Okulun boyanması için boya temin edildi. Yani anlayacağınız okul baştan aşağı yenilenerek eğitim yuvası olması için gerekli tüm malzemeler temin edilmiştir. Ayrıca Tewledér Mezrası köy okulu içinde Ana Sınıfı ve İlk Okul için malzemeler teslim edilmiştir.

   Bu süreçte öncelikle desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve bu kurumda çalışan İl Milli Eğitim Şube Müdürü (Destek Hizmetleri Birimi) Şahin Uçkan kardeşimize ilgi ve alakalarından dolayı Adır Köyü halkı adına çok teşekkür ediyoruz. Köy Muhtarımız Mehmet Uçkan abimize süreç boyunca gösterdiği ilgi için teşekkür ediyoruz. Okul Müdüresi Fatma hanıma çocuklarımızın daha iyi bir ortamda eğitim görmeleri için gösterdiği çaba için teşekkür ederiz. son olarak bu malzemelerin temini için bizi bilgilendiren ve taşınma esnasında bizlere yardımcı olan tüm köylülerimize ayrıca teşekkür ederiz.

   Not: Malzeme yeni teslim edildiği için serili halini çekemedik. Fırsat bulduğumuzda düzenli halini de burada sizlerle paylaşmaya çalışacağız...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu Fotoyu Büyütmek İçin Fotoya Tıklayınız... 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Bu Fotoyu Büyütmek İçin Fotoya Tıklayınız... 
adirli.com

Bu haber 1909 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

İnci Kefali Avlama Yasağı Başladı.

İnci Kefali Avlama Yasağı Başladı. İnci Kefali Avlama Yasağı Başladı.

Şampiyon Özgüzeldere. Murat Yıldırım Teknik Direktör

Şampiyon Özgüzeldere. Murat Yıldırım Teknik Direktör Şampiyon Özgüzeldere. Murat Yıldırım Teknik Direktör

SOSYAL MEDYADA ADIR

16 Mart 1988 Halepçe Katliamını Kınıyoruz...16.Mart.2022

HAFTANIN SÖZÜ

"Güneşin
sana
gelmesini
istiyorsan,
gölgeden
çık."

Konfüçyüs

ANKET

Bu Yıl Köy de Buluşma Programı Düzenlensin mi?Tüm Anketler

 

Site Adır Köyünü tanıtmak için 2010 yılında kurulmuş kişisel bir sitedir. Siteye katkıda bulunmak için köyümüzle ilgili her türlü dökümanı gönderebilirsiniz. e-mail adresim ****harunebiri@hotmail.com**** Bütün telif hakları Harun EBİRİ'ye aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Site Tasarım ve Editleme     |     Harun EBİRİ

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi