Teşekkürler İnegöl Final Okulları.. 26.01.2018


Açıklama: köy okulumuz için yayınladığımız haber sonrası temin edilen malzemeler elimize ulaştı.
Kategori: Haberler
Eklenme Tarihi: 26.Ocak.2018
Geçerli Tarih: 18.Şubat.2019, 09:58
Site: Adır Köyü
URL: http://www.adirli.com/default.asp/haber_detay.asp?haberID=743


    Kısa bir süre önce (02.01.2018) Adır Köyü Yaylıyaka İlkokulu için bir ihtiyaç listesi yayınlamıştık. İhtiyaç listesini yayınladıktan sonra Ömer Gezer ve İsmini vermek istemeyen bir köylümüz bizleri arayarak yardımcı olabileceklerini belirttiler. Buradan öncelikle kendilerine duyarlı davranışlarından ötürü teşekkür ederiz.

    Daha sonraki süreçte Bursa/ İnegöl Final Okulları Müdürü olan Köylümüz Rahmetli Hacı Zübeyit Altun un oğlu Öğretmen Davut Altun bizi aradı ve kendisinin bizlere yardımcı olmak istediğini, istenirse bu malzemeleri İnegöl Final Okulları olarak temin etmek istediklerini belirttiler. Bizlerde seve seve kabul ettik. Aradan geçen süre zarfında malzemeler 24.01.2018 tarihinde elimize ulaştı. ve bizde okulların açılması ile birlikte bu malzemeleri köye götürerek okul müdürümüze teslim edeceğiz inşallah.

      Bu kutsal ve anlamlı yardımlarından dolayı öncelikle köylümüz Davut Altun a ve onun şahsında tüm İnegöl Final Okulları Öğretmen ve Öğrencilerine adirli.com olarak teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz. 
     
       Unutmayalım ki bir insan dünyanın kaderini değiştirebilir ve en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

adirli.com