Bir Murat ÇELİK Kuruluşudur... Başarmak Karar Vermektir.
Adır Köyü
ANASAYFA NOSTALJİ FOTO VİDEO SPOR BASINDA ADIR İLETİŞİM VE ÖNERİ SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Online
Bugün Tekil146 
Bugün Çoğul379 
Toplam Tekil 2250509 
Toplam Çoğul5024425 
Ip 3.235.228.219

VAN HAVA DURUMU

VAN

Köy Muhtarının Mesajı

Mahmut Koltas

04.Nisan.2010, 21:47

Mahmut Koltas

Sayın Hemşerilerim,
  Günümüzde hem ulaşım hem de iletişim olanakları bir hayli gelişme gösterdi. adirli.com sitesi içerisinde bulunduğumuz Bilgi Çağının gerisinde kalmamak için  köyümüz adına Internet'te atılan büyük bir adımdır. İçimizden yetişen Harun EBİRİ'nin, köyümüzün hem tanıtımı hem de hemşerilerimizin Internet ortamında birbirlerine yakınlaşmasına vesile olacak bu çalışmasından dolayı kendisine Adır Köyü Halkı adına  teşekkür ediyorum.
     Nüfusumuzun büyük çoğunluğu köy dışında yaşıyor. Yaz ayları ve bayramlarda köyümüze tatile gelmenin ötesinde birbirimizden ve köyümüzden haberdar olmak için 12  ay, 24 saat  faydalanabileceğimiz  Internet'te böyle bir imkana sahibiz. Bu site sayesinde  ülkemizin her köşesinde ve yurt dışında yaşayan hemşerilerimiz birbirlerine ve köylerine daha da yakınlaşacaktır. Bu site sayesinde köyümüzde yaptığımız çalışmaları artık sizlere daha rahat duyuracak, maddi ve manevi desteğinizi isteyeceğiz.
    Gurbette yaşayan siz değerli hemşerilerim. Sizden ricam ne olursa olsun yılda en az bir kez  olsun köyünüze ziyarete gelin. Köyümüzün ihtiyaçlarına katkıda bulunmaya çalışın. Yetiştirdiğiniz  çocuklarınıza da köy sevgisini aşılayın. Dedelerimizden miras kalan bu toprakları unutmayalım, kendi haline terk etmeyelim. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu site üzerinden köyümüzle ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışacağız. Sizlerden haberdar olmamız için bilgilerinizi Harun Ebiri'e mail atın, tanıdığınız Adırlıları bu siteden haberdar edin.
   Çalışmalarımız devam edecektir. Siz sevgili köylülerimizin desteğinin devam etmesini diliyorum.
Saygılarımla,

Mahmut KOLTAŞ
Adır Köyü Muhtarı

Bu haber 5430 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SOSYAL MEDYADA ADIR

16 Mart 1988 Halepçe Katliamını Kınıyoruz...16.Mart.2022

HAFTANIN SÖZÜ

"Güneşin
sana
gelmesini
istiyorsan,
gölgeden
çık."

Konfüçyüs

ANKET

Bu Yıl Köy de Buluşma Programı Düzenlensin mi?Tüm Anketler

 

Site Adır Köyünü tanıtmak için 2010 yılında kurulmuş kişisel bir sitedir. Siteye katkıda bulunmak için köyümüzle ilgili her türlü dökümanı gönderebilirsiniz. e-mail adresim ****harunebiri@hotmail.com**** Bütün telif hakları Harun EBİRİ'ye aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Site Tasarım ve Editleme     |     Harun EBİRİ

Altyapı: MyDesign